20.6. se konal už 3. ročník českobrodského texasu dvojic. Pod organizaci turnaje byli tradičně podepsáni Martin Vlasák a Marek Šťastný. Opět se jim to povedlo… 🙂 V přiložené galerii se můžete podívat na momentky z tohoto klání…
DOBRÁ ZPRÁVA PRO NÁVŠTĚVNÍKY
Všichni jsme si oddechli. Oprava mostku a asfaltování povrchu je za námi. Teď k nám už můžete jezdit ze všech stran bez omezení. 🙂







































