MISTROVSTVÍ KLUBU NA RÁNY 2017

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Za chladného, chvílemi deštivého počasí se tento víkend 16. – 17.9 odehrálo mistrovství klubu na rány pro rok 2017. Celkem 32 hráčů a hráček se přišlo poprat o titul mistra a mistryně klubu.

Hlavními favority ze skupiny mužů byli: obhájce loňského titulu Lukáš Arazim, dále pak Dušan Suchánek a Martin Kubricht. Po prvním dnu se na dělené první místo nečekaně dostal nadějný mladý golfista –  Milan Flusek s výsledkem 77 ran a spolu s Dušanem Suchánkem byli v čele turnaje. O ránu hůře – tedy 78 ran zahrál místní trenér a head-PRO Martin Kubricht a na 3. místě se 79 ranami byl Lukáš Arazim. Po prvním dni nebylo ještě nic rozhodnuté, a proto se ještě bojovalo ve finálovém kole. Nejhůře se z této čtveřice vedlo Milanu Fluskovi, který zahrál devítky 45 a 43 ran, a to ho odsunulo na 5. příčku. O ránu hůře než v prvním kole zahrál Martin Kubricht a se součtem 157 ran se umístil na krásném 3. místě. Boj o titul mezi Dušanem Suchánkem a Lukášem Arazimem byl do poslední jamky. Po chybné ráně do greenu a následném neproměněném patu odcházel Lukáš s double bogey a se stříbrnou pozicí. Vítězství si tak na poslední jamce zkušeně pohlídal se skóre par Dušan Suchánek a díky tomu se stal Mistrem klubu na rány pro rok 2017 se součtem 155 ran. GRATULUJEME!!!

Mezi ženami byla hlavní favoritkou loňská mistryně klubu Linda Beková a v těsné blízkosti jí šlapala na paty její extraligová spoluhráčka Jana Csicsayová. Po prvním dnu s výsledkem 80 ran byla očekávaně v čele Linda Beková a o pouhou 1 ránu za ní Jana Csicsayová, proto se rozhodovalo až ve finálovém kole. Ovšem Linda hrála skvěle i v druhém kole, kde zahrála 82 a tím navýšila svůj náskok a se součtem 80+82ran (celkem 162ran) obhájila titul mistryně klubu. Jana Csicsayová už asi tolik spokojená nebude, v druhém kole se ji nedařilo dle představ a výkonem 89 ran nedokázala odpovědět na výkon Lindy a tím se umístila na 2. místě (celkem 170 ran). Na bronzové příčce se po součtu 173 ran (85 + 88 ran) umístila  Amálie Benešová.

Výsledky naleznete na: http://www.cgf.cz/TournResults.aspx?IDTournament=521753776

MISTR KLUBU 2017 – DUŠAN SUCHÁNEK

MISTRYNĚ KLUBU 2017 – LINDA BEKOVÁ

MISTROVSTVÍ KLUBU NA RÁNY 2017
« 1 z 3 »